1 |
Byron Bay SLSC |
Team A
|
Glen Lawrence, Geoff Brodin, Michael Mccabe
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Rick Pallister, Jeffrey Lemarseny, Grant Kenny
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
Paul Tierney, Mark Graham, William Strachan, Steven Peatling, John Vains
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Scott Thomson, Jim Walker, Greg Clifford
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
Peter Degnian, Dale Penman, Glen McAnulty
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Coogee SLSC (NSW) |
Team A
|
Andrew Bargenda, Craig Bennett, Christopher Gately
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
David Broadbent, Paul Hutchinson, David O'Grady
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Jae Marr, Kevin Gillard, Dale Massie
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Manly LSC |
Team A
|
Anthony Vieceli, Steven Coulter, Mark Houston
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Laguna Beach Lifeguards |
Team A
|
Mitch Kahn, Rob Pelkey, Scott Diederich
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Southport SLSC (QLD) |
Team A
|
Russall Cooper, Adam Sambrook, Mark Bennetts
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER MAROON
|
Simon Phin, Michael Kirkby, John De Mestre
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Brunswick SLSC |
Team A
|
Adrian Russell, Grant Carey, Paul Davis, Robert Brown
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Gavin Hill, Scott Oxenford, Scott Unicomb
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Urunga SLSC |
Team B
|
Steve Steward, Daniel Bannerman, Ken Cook
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Paul Vivers, Ken Foster, Reginald Beaton
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Kevin Jeffery, Glenn Torepe, David Bear
|
Heat 1 |
0 |
|
9 |
Tallebudgera SLSC |
Team A
|
Gavin Cole, Greg Juniper, Russell Henry
|
Heat 2 |
0 |
|
10 |
Queenscliff SLSC |
Team C
|
Kevin Harris, Deryck Pickering, Andrew Townsend
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Anthony Lemarseny, Robert Harney, Douglas Ripper
|
Heat 2 |
0 |
|
11 |
Trigg Island SLSC |
Team B
|
David Holt, Rowan Caren, David Host
|
Heat 1 |
0 |
|
11 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
Adam Morley, Wayne Bacon, Cliff Goulding
|
Heat 2 |
0 |
|
12 |
Point Leo SLSC |
Team A
|
Jon Ford, Frank Christian, Frank Braun
|
Heat 1 |
0 |
|
12 |
Dicky Beach SLSC |
Team A
|
Trevor Holmstrom, Roger Allwright, Rowan Holland
|
Heat 2 |
0 |
|
13 |
Queenscliff SLSC |
Team B
|
Ian Poole, Grant Henderson, Timothy Hayes
|
Heat 1 |
0 |
|
13 |
North Cottesloe SLSC |
Team A
|
Thomas Flower, John Lishman, Michael Flower
|
Heat 2 |
0 |
|
14 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Team A
|
Tim Gates, Gordon Lang, Adriaan Van der Wallen
|
Heat 1 |
0 |
|
14 |
Maroochydore SLSC |
Team C
|
Peter Mitchell, Craig Vipond, Scott Hamlet
|
Heat 2 |
0 |
|
15 |
Avalon Beach SLSC |
Team A
|
Simon Lewis, Grant Salmon, Patrick Quinlan
|
Heat 1 |
0 |
|
15 |
Umina SLSC Inc |
Team A
|
Gary Wilson, Steven Murphy, William Cook, Richard Braddish, David Gaffney
|
Heat 2 |
0 |
|
16 |
North Avoca SLSC |
Team A
|
Stephen Tatham, Kennith Broomfield, Michael Lord
|
Heat 2 |
0 |
|